Taxi Warschau

Taxi Warschau

Er zijn enkele tientallen taxibedrijven actief in Warschau. Elk van hen heeft een startvergoeding, dat is ongeveer PLN 8. Het restant van de rekening is de vergoeding per kilometer volgens een van de 4 toepasselijke tarieven.
Tarief 1 geldig op werkdagen vanaf. 06:00 – 22:00
Tarief 2 geldig op werkdagen vanaf. 22:00 – 06:00 en zondagen en feestdagen gedurende de dag
Tarief 3 geldig voor vertrekken buiten de 1e tariefzone zonder gebruik te maken van de terugreis op werkdagen vanaf. 06:00 – 22:00
Tarief 4 geldig voor vertrekken buiten de 1e tariefzone zonder gebruik te maken van de terugreis op werkdagen vanaf. 22:00 – 06:00 en zondagen en feestdagen gedurende de dag.

De vergoeding in het eerste tarief varieert tussen PLN 1.5 – 2,5PLN afhankelijk van het bedrijf. Houd er rekening mee dat, dat de andere tarieven een veelvoud zijn van het tarief 1:

Tarief 2 = Tarief 1 X 1,5
Tarief 3 = Tarief 1 X 2
Tarief 4 = Tarief 1 X 3

TAXI WARSZAWA – Bedrijfsnaam en telefoonnummer.
Euro Lux Taxi 196-62
Orlik Taxi 226710101
Wawa Taxi 196-44
Taxi Plus 196-21-196-85
Mokotów taxi 226514444
Glob CAB Taxi 196-68
Top Taxi 196-64
Wilanów Taxi 228587755
Gouden taxi 196-88
Grosik Taxi 226464646 ik 501464646
Grochów Taxi 226101065
Sawa Taxi 226444444
OK- TAXI 196-28
Correct 781079514
Omega Taxi 222454545
Bayer Taxi 196-67
MPT 191-91
MEGA Taxi 226962222
Tarchomin Taxi 228113397
Super taxi 196-22 ik 196-61
Neem een ​​taxi 196-26
Body Taxi 196-24
Taxi Wilga 226733333
Tele Taxi 196-27
Gele taxi 228633333
Buurtaxi 226383333
Eco auto 123456789
EkoCab 226442222
Extra taxi 196-83
W-wa Taxi Association 501492561
Taxi Partner 196-69
Volfra Radio Taxi 196-25
Transfer taxi 226442234
Trans Taxi 196-29
Muranów Taxi 226368000
Stad Warschau 194-59
Delta Taxi 604874046
Kometa Taxi 228532488
Ele Taxi 228111111
Centax 226523601
Atu Taxi 227177777
ME.RC Taxi 226777777
Express Taxi 196-63
Ursyn Taxi 194 66 ik 228555555
Copernicus Taxi 226723223
Echo Taxi 602879412
Sezam Taxi 226222222
Nieuwe taxi 196-87
Reduta Taxi 228770000
Marion Taxi 226146426
Kleurentaxi 2001 501140554
Hallo taxi 196-23