Taxi Warszawa

Taxi Warszawa

Na terenie Warszawy działa kilkadziesiąt korporacji taksówkarskich. W każdej z nich obowiązuje opłata poczętkowa, która wynosi około 8zł. Pozostała część rachubku to opłata za kilometr jazdy zgodna z jedną z 4 obowiązujących taryf.
Taryfa 1 obowiązuje w dni powszednie w godz. 06:00 – 22:00
Taryfa 2 obowiązuje w dni powszednie w godz. 22:00 – 06:00 oraz niedziele i święta w ciągu całej doby
Taryfa 3 obowiązuje przy wyjazdach poza granice I strefy opłat taryfowych bez wykorzystania jazdy w kierunku powrotnym w dni powszednie w godz. 06:00 – 22:00
Taryfa 4 obowiązuje przy wyjazdach poza granice I strefy opłat taryfowych bez wykorzystania jazdy w kierunku powrotnym w dni powszednie w godz. 22:00 – 06:00 oraz niedziele i święta ciągu całej doby.

Opłata w taryfie pierwszej wacha się między 1,5zł – 2,5zł w zależności od korporacji. Należy pamiętać, że pozostałe taryfy są wielokrotnością Taryfy 1:

Taryfa 2 = Taryfa 1 x 1,5
Taryfa 3 = Taryfa 1 x 2
Taryfa 4 = Taryfa 1 x 3

TAXI WARSZAWA – Nazwa korporacji i numer telefonu.
Euro Lux Taxi  196-62
Orlik Taxi 226710101
Wawa Taxi 196-44
Taxi Plus 196-21-196-85
Mokotów taxi 226514444
Glob CAB Taxi 196-68
Top Taxi 196-64
Wilanów Taxi 228587755
Gold Taxi 196-88
Grosik Taxi 226464646 i 501464646
Grochów Taxi 226101065
Sawa Taxi 226444444
O.K- TAXI 196-28
Correct 781079514
Omega Taxi 222454545
Bayer Taxi 196-67
MPT 191-91
MEGA Taxi 226962222
Tarchomin Taxi 228113397
Super Taxi 196-22 i 196-61
Damel Taxi 196-26
Korpo Taxi 196-24
Taxi Wilga 226733333
Tele Taxi 196-27
Żółta Taxi 228633333
Sąsiad Taxi 226383333
Eco Car 123456789
EkoCab 226442222
Extra Taxi 196-83
Stowarzyszenie Taksówkowe W-wa 501492561
Taxi Partner 196-69
Volfra Radio Taxi 196-25
Transfer Taxi 226442234
Trans Taxi 196-29
Muranów Taxi 226368000
City Warsaw 194-59
Delta Taxi 604874046
Kometa Taxi 228532488
Ele Taxi 228111111
Centax 226523601
Atu Taxi 227177777
ME.RC Taxi 226777777
Express Taxi 196-63
Ursyn Taxi 194 66 i 228555555
Kopernik Taxi 226723223
Echo Taxi 602879412
Sezam Taxi 226222222
Nowa Taxi 196-87
Reduta Taxi 228770000
Marion Taxi 226146426
Kolor Taxi 2001 501140554
Halo Taxi 196-23

Booking.com